به وبسایت گروه دندانپزشکی لبخند سپید خوش آمدید

  • Info@sepident.com
  • 09120549568
  • 02177938281
آیا می‌دانید چرا نفستان بوی بدی می‌دهد؟

آیا می‌دانید چرا نفستان بوی بدی می‌دهد؟

آیا می‌دانید چرا زیر ماسک، نفستان بوی بدی می‌دهد؟

اگر آن بوی بد تنفستان زیر ماسک را احساس می‌کنید؛ به دلیل کیفیت ماسک نیست بلکه به این دلیل است که با یک مشکل دهانی مواجه هستید. بر طبق مطالعات، بیش از 80 میلیون نفر در سراسر جهان که تنفس بد بویی دارند، متوجه آن نیستند. اما حالا که استفاده از ماسک برای محافطت از ما به دلیل پاندمی کرونا بسیار رایج شده است، این مشکل نیز به چشم می‌آید.

آیا می‌دانید چرا نفستان بو می‌دهد؟

چندین دلیل برای بوی بد دهان وجود دارد، برخی از دلایل بیرونی عبارتند از مصرف چای، قهوه، سیر و سیگار کشیدن. اما دلیل داخلی این است که بهداشت دهان و دندان را رعایت نمی‌کنید. هنگامی که بدن شما دچار کم آبی می‌شود و آب بیش از حدی را از دست می‌دهد، این امر منجر به بوی بد دهان می‌شود. و همچنین اگر از بیماری سینوس رنج می‌برید با همین مشکل نیز روبرو هستید.

آیا می‌دانید چرا نفستان بوی بدی می‌دهد؟

چطور بوی بد تنفس را از بین ببریم؟

از آنجا که نتوانسته‌اید علت بوی بد دهان خود را ارزیابی کنید، بهترین راه برای از بین بردن مشکل، حذف عوامل مختلف دخیل در بوی بد است. با بهداشت مربوط به مسائل بهداشت دهان خود شروع کنید. چرا که اگر بتوانید این مشکل را حل کنید و همچنان هم مشکلی باقی بماند، دندانپزشکتان بهتر می‌تواند در حذف عوامل بیشتر و ارائه راه‌حل به شما کمک کند.

بهداشت دهانی شما در اولویت است

دندانپزشکتان همیشه شما را تشویق می‌کند که سلامت دهان خود را در اولویت قرار دهید چرا که اگر حفره‌های دندانی و باکتری‌هایی در دهان شما وجود داشته باشد، این امر منجر به بوی بد دهان خواهد شد که به نوبه خود منجر به مشکلات شدیدتری می‌شود.

آیا می‌دانید چرا نفستان بوی بدی می‌دهد؟

شما باید دو بار در روز مسواک بزنید و روزانه از نخ دندان و خمیردندان حاوی فلوراید استفاده کنید. همواره آب بنوشید و همیشه به صورت منظم برای معاینات دندانپزشکی مراجعه کنید.

اگر به دنبال ویزیت دندانپزشک هستید، می‌توانید به دندانپزشکی لبخند سپید مراجعه کنید. ما تیمی از دندانپزشکان مجرب داریم که در صورت نیاز می‌توانند به شما کمک کنند. جهت تعیین وقت ملاقات با ما با شماره 09120549568 تماس بگیرید. اصلاح طرح لبخند شما با ما!

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید