به وبسایت گروه دندانپزشکی لبخند سپید خوش آمدید

  • Info@sepident.com
  • 09120549568
  • 02177938281
نقض پنج تفکر اشتباه در مورد ایمپلنت دندان

پنج تفکر اشتباه در مورد ایمپلنت دندان

نقض 5 تفکر اشتباه در مورد ایمپلنت دندان

اگر شما یک یا دو دندان خود را از دست داده اید، از لبخند زدن احساس خجالت می‌کنید. چه شما یک دندان خود را از دست داده باشید چه چند دندان یا همه ی دندان‌‌های تان افتاده باشند، ایمپلنت دندان موفق ترین راه حل برای درمان آن است.

ایمپلنت مزایای بی همتایی دارد زیرا تنها درمان برای بازسازی کل ساختار دندان از ریشه است. اگر چه تمایل دارید از مزایای آن بهره ببرید اما شایعاتی در مورد این درمان شنیده اید. چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. در اینجا حقایقی که باید در مورد 5 تا از شایع ترین تفکرات اشتباه در مورد ایمپلنت دندان بدانید، آمده است.

نقض پنج تفکر اشتباه در مورد ایمپلنت دندان

 

شایعه ی 1: ایمپلنت دندان فقط برای افراد مسن است.

حقیقت: اگر رشد جسم شما تمام شده باشد، دیگر هیچ محدودیت سنی برای ایمپلنت دندانی وجود ندارد. اگرچه باور بر این است که افراد مسن دندان‌‌های خود را از دست میدهند، اما افراد در دهه ی 20زندگی نیز، ممکن است چند دندانی را از دست بدهند. اگر سلامت دهان و عمومی خوبی داشته باشید،

میتوانید با استفاده از این قابل اعتمادترین راه حل، دندان‌‌های خود را بطور دائمی جایگزین کنید اما هنوز هم نیاز است که با دندان پزشک خود برای اطمینان از انتخاب مناسب شما، مشورت کنید.

شایعه ی 2: ایمپلنت دندان طبیعی بنظر نمی‌رسد.

حقیقت: ایمپلنت دندان هم ریشه و هم دندان را ترمیم میکند. در نتیجه، خیلی به دندان‌‌های طبیعی شما شباهت دارد. اگر به کسی درموردش نگفته باشید، آنها متوجه نخواهند شد که دندان شما واقعی نیست پس میتوانید با اعتماد به نفس لبخند بزنید.

شایعه ی 3: ایمپلنت کردن دندان، دردناک است

حقیقت: درست است که برای قرار دادن پیچ‌‌های تیتانیومی در استخوان فک تان نیاز به جراحی دارید اما نگران درد آن نباشید. از داروی بی حسی یا بیهوشی برای اطمینان از راحت بودن شما در طول عمل استفاده می شود، بنابراین چیزی احساس نمی‌کنید. مقداری احساس عدم راحتی در هنگام بهبودی طبیعی است. میتوانید این مشکل را با مصرف مسکن در هنگام درد، حل کنید.

شایعه ی 4: ایمپلنت دندان گران است.

حقیقت: در ابتدا، شما باید مقدار بیشتری را نسبت به دیگر درمان‌‌ها پرداخت کنید؛ اما در درازمدت، مقرون به صرفه تر هستند چون با مراقبت پس از ایمپلنت، برای چندین دهه دوام می‌آورند. هرگز نیاز نخواهید داشت تا برای جایگزین کردن آنها پولی پرداخت کنید. از آنجا که این عمل در چند مرحله ی مختلف انجام میشود نیازی نیست همه ی پول را یکجا پرداخت کنید و این استطاعت داشتن برای لبخندی جدید را ساده تر میکند. همچنین راه حل‌‌های متعددی برای کاهش هزینه ی آن وجود دارد مثل قسط بندی هزینه‌‌ها.

شایعه ی 5: محدودیت‌‌های غذایی وجود دارد.

حقیقت: پس از بهبود و تکمیل درمان ایمپلنت، هيچ محدوديت غذايي وجود نخواهد داشت. درواقع، 70درصد از نیروی دندان‌‌های طبیعی خود برای گاز زدن و لذت بردن از بسیاری غذاهای مورد علاقه تان را، بدست می‌آورید.

نقض پنج تفکر اشتباه در مورد ایمپلنت دندان

 

سرمایه گذاری برای لبخندی بی نقص

تصمیم به انتخاب ایمپلنت دندان تصمیم بزرگی است. دندانپزشک شما همه چیز را در طول مشاوره به شما توضیح خواهد داد تا با اطمینان پیش بروید. کلینیک دندانپزشکی لبخند سپید، آماده ارائه خدمات زیبایی و درمان دندان است. همین الان وقت رزرو کنید!

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید