به وبسایت گروه دندانپزشکی لبخند سپید خوش آمدید

  • Info@sepident.com
  • 09120549568
  • 02177938281
مراقبت های روزمره از دندان

چرا مراقبت های روزمره از دندان بسیار مهم می باشد؟

چرا مراقبت های روزمره از دندان بسیار مهم می باشد؟ در روزهای کرونایی چه کنیم؟

مراقبت های روزمره از دندان

شیوع COVID-19 و قرنطینه شدن به اضافه استفاده دائم از ماسک های صورت، دنیای ما را تغییر داده است. همزمان با بازگشایی مشاغل و سازگاری ما با شرایط جدید، وقت آن است که قرارهای لازم مانند رفتن به دندانپزشک را از سر بگیریم.

اما این سوال پیش می آید که در این شرایط مراجعه به دندانپزشک ایمن است؟ یا اینکه آیا می توانم این موضوع را به تعویق بیاندازم؟ بنابراین در این صورت چرا مراقبت های روزمره از دندان بسیار مهم می باشد؟

مراقبت های روزمره از دندان

آیا مراجعه به دندانپزشکی بی خطر است؟

بله! مراجعه به دندانپزشک برای همه موارد از چک آپ های معمولی تا موارد اضطراری مانند دندان درد کاملاً ایمن است. در حقیقت هیچ موردی از ابتلا افراد به COVID-19 به دلیل رفتن به دندان پزشکی وجود نداشته است.

به زیبایی دندان خود حساس هستید؟ نگران شیوع کرونا هستید؟ از خدمات دارای پروتکل بهداشتی لبخند سپید استفاده نمایید. با ما تماس بگیرید. 09120549568

تمامی دندان پزشکی ها همواره اقدامات ایمنی لازم را انجام می دهند. البته به دلیل همه گیری COVID-19 ، مرتبا دستورالعمل های جدیدی برای مطب های دندان پزشکی ارائه می شود که مطمئنا تمامی مطب ها از آن پیروی می کنند. بنابراین مطمئن باشید مراقبت های روزمره دندان پزشکی و مراجعه شما به دندان پزشک کاملا بی خطر است.

چرا مراقبت های روزمره از دندان بسیار مهم می باشد؟

مراجعه به دندانپزشک نسبت به مراجعه به اورژانس ایمن تر است، اما با شرایط حال حاضر به تعویق انداختن چنین کارها و مراجعاتی راه آسان تری به نظر می رسد. در عین حال به تعویق انداختن ویزیت های دندان پزشکی و یا مراجعه به دندان پزشک برای موارد اضطراری هم می تواند مشکلات بیشتری ایجاد کند.

مراقبت های روزمره از دندان

رفتن منظم به دندان پزشکی، این امکان را به دندانپزشک شما می دهد تا موضوعات مهم را شناسایی کرده و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد. بنابرین اگر از قرار های ملاقات خود با دندان پزشکی صرف نظر کنید، ممکن است یک چیز کوچک به راحتی تبدیل به یک مورد اورژانس تبدیل شود که صدمه بیشتری به شما زده و هزینه ترمیم آن نیز بیشتر شود.

معاینات منظم دندان پزشکی شامل تمیز کردن دندان ها است که آلودگی و باکتری های مشکل ساز را از بین می برد. تمیز کردن دندان سلامت کلی دهان شما را بهبود می بخشد، به شما کمک می کند تا در برابر بیماری های مربوط به دندان مقابله کرده و سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید. به همین دلیل است که مراقبت های روزمره دندان مهم است و بخشی مهمی در حفظ سلامت کلی شما ایفا می کند.

درمان های طولانی مدتی مانند ارتودنسی باید منظم و بدون هیچ فاصله‌ای انجام شوند. در صورت به تأخیر انداختن این درمان ها، در نهایت روند کلی درمان طولانی می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید