به وبسایت گروه دندانپزشکی لبخند سپید خوش آمدید

 • Info@sepident.com
 • 09120549568
 • 02177938281

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی چه نوع لبخندی است؟

لبخند هالیوودی

قطعا برای تمامی افراد بسیار مهم است که زیبا به نظر رسیده و مورد توجه باشند. صورت نقش بسیار مهمی در زیبایی داشته و از آن مهمتر، لبخند فرد است که در نگاه اول به چشم ‌می‌آید. از طرفی برای داشتن یک لبخند زیبا، لب و دندان‌‌های سالم و خوش فرم نیز بسیار مهم هستند.

لبخند هالیوودی به این معنی ‌می‌باشد که دندان های شما صاف، یک‌دست و به رنگ سفید باشد. این موضوع باعث ‌می‌شود تا لب‌هایتان نیز فرم زیباتری داشته باشند. برای اینکه بتوانید یک لبخند هالیوودی زیبا داشته باشید، راه‌های مختلفی وجود دارد.

دلیل این که نام این نوع لبخندها را لبخند هالیوودی نامیده‌اند این است که بازیگران هالیوود معمولا دارای دندان های یکدست و سفیدی بوده و همواره یک لبخند زیبا دارند.

لبخند هالیوودی

ایجاد لبخند هالیوودی توسط لومینیرزها

همانطور که در بالا اشاره کردیم، راه‌‌های زیادی برای درست کردن لبخند هالیوودی وجود دارد که یکی از این راه‌‌ها استفاده از لومینیرزها ‌می‌باشد. بسیاری از افراد برای برطرف کردن این مشکل از لمینت ها و کامپوزیت استفاده ‌می‌کنند. این دو راه برای درست کردن نافرمی‌‌های دندان بسیار مناسب است.

برای استفاده از خدمات حرفه ای ترمیم دندان و اصلاح طرح لبخند خود، با مجموعه دندانپزشکی لبخند سپید تماس بگیرید.

اما تعدادی از افراد نمی خواهند از لمینت استفاده کنند و از این که دندان‌هایشان مقداری تراش بخورد ناراضی هستند. برای این افراد استفاده از لومینیرزها پیشنهاد ‌می‌شود. این روش یکی از جدید ترین و به روز ترین روش برای ترمیم دندان‌‌ها ‌می‌باشد. ساخت سرامیک لومینیرزها توسط یکی از شرکت‌‌های آمریکایی بوده و در بین مردم طرفدار زیادی دارد.

لبخند هالیوودی

راه‌‌های مختلف برای لبخند هالییودی

لومینیرزها جزو راه‌‌هایی هستند که هزینه زیادی ‌می‌طلبند. اما اگر قصد درست کردن دندان‌هایتان را با هزینه کمتری دارید، باید ابتدا به فرم و وضعیتی که دندان‌هایتان در آن قرار دارد رسیدگی کنید. برای مثال اگر دندان‌هایتان بدرنگ شده و نیاز به سفید کردن دارند، باید برای بلیچینگ کردن اقدام کنید.

اگر دندان‌هایتان بهم ریخته و نافرم هستند، در قدم اول حتما باید ارتودنسی انجام دهید. همانطور که ‌می‌دانید ارتودنسی بسیار زمان‌بر ‌می‌باشد، اما به یاد داشته باشید که انجام این کار در زیباتر شدن دندان و لب‌هایتان نقش بسیار زیادی دارد. برای پر کردن دندان‌هایتان نیز باید هرچه سریع تر اقدام کرده و به یاد داشته باشید که رنگ موادی موردنظر برای پرکردن دندان‌ها در لبخند شما بسیار تاثیر خواهد داشت.

لبخند هالیوودی

ماندگاری طراحی لبخند هالیوودی

یکی از سوالاتی که ذهن تمامی افراد را به خود مشغول ‌می‌کند، این موضع است که اقداماتی لازم برای طراحی لبخند هالیوودی تا چه میزان ماندگاری دارند. باید به شما بگوییم که ماندگاری دقیق هر کاری که بر روی دندان‌هایتان انجام ‌می‌شود قابل پیش‌بینی نیست. در واقع این موضع بسیار به رعایت نکات بهداشتی دهان و دندان فرد نیز بستگی دارد.

اما اگر به درستی بهداشت را رعایت نکنید، قطعا دندان‌هایتان به حالت اولیه خود بر ‌می‌گردند. در همین حین بسیاری از اقدامات مربوط به دندان نیاز به تمدید دارند. برای مثال اگر اقدام به سفید کردن (بلیچینگ) دندان‌هایتان کرده باشید، برای مدتی بعد نیز باید دوباره این کار را تکرار نمایید. حتی امکان دارد بعد از مدتی دندان‌هایتان مقداری به حالت اولیه خود برگردد که در این صورت نیاز است حتما دوباره فرآیند سفید کردن را تکرار کنید.

دیدگاه در"لبخند هالیوودی"

 1. بهروز

  سلام.
  یعنی با این هزینه ها میشه ما هم لبخند هالیوودی داشته باشیم؟

 2. Hamid

  سلام من به دنبال راه حلی هستم برای سفید شدن دندانهایم و ردیف شدن ان هستم ولی نگران اسیب دیدن به انها هستم شما میشه کمک کنید !؟

دیدگاه خود را بنویسید